День Державного прапора України та День Незалежності України 2023 р.

23 серпня у нашому садочку відбулися тематичні заняття "Діти - перлини України" (старшо-середня група) та "Нехай у кожної дитини живе любов до України" (молодшо-середня група).

Протягом дня з дітьми проводилися тематичні заняття і бесіди про Україну та її історію, ігри та забави, читання художніх творів та поетичного слова про нашу Батьківщину Україну та її символи.

Вихованці створювали свої малюнки на папері, на мольберті, на асфальті про свою рідну Україну та дитинство під мирним небом...

Новорічно-різдвяні свята 2022 - 2023 н.р.

19 грудня відбулася тематична розвага в старшо-середній групі на тему : «Святий Миколай, ти до нас завітай.» Діти виконували пісні, декламували вірші, грали в веселі ігри.

27 грудня у дитячому садочку відбулося « Різдвяне свято». Діти співали колядки, декламували вірші, в яких привітали всіх з прийдешнім Різдвом та Новим Роком. Не обійшлося і без веселих танців, сценок, та ігор.

І які ж свята без солодких дарунків, які діти отримали у ці дні, сповнені сюрпризів!

День дошкільника 2017