Практичний психолог

10 грудня, у Всесвітній день прав людини та на завершення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" у старшо-середній групі було проведено заняття "Знай свої права та обов'язки, дитино". У вигляді діалогу з дітьми, підсумували всі знання, які отримали за попередні два тижні. Поговорили про те, що окрім прав, кожна людина має також і обов'язки. Поважати себе та інших - шлях до гармонійного суспільства.

На невеликому тренінгу діти навчалися чітко і безкомпромісно зупиняти небажану поведінку а також тому, що на будь-який контакт потрібно отримати дозвіл. Вербальний чи не вербальний. Навчались поважати свої та чужі кордони.

На завершення діти розмалювали малюнки на тему прав дитини.

Пам'ятка для батьків "7 безцінних подарунків для дитини на свята"

1 грудня практичний психолог закладу відвідала виставку присвячену проблемі домашнього насильства "Річ у тім".

Річ у тім, що домашнє насильство ближче, ніж здається. На виставці представлені предмети, які мали місце в реальних подіях, пов'язаних з домашнім насильством, згідно з інформацією, наданою Національною поліцією України (всі імена і деякі деталі змінено). Виставка предметів "Річ у тім..." відбувається за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України, Закарпатської ОДА, Управління дотримання прав людини Національної поліції України.

Річ у тім, що домашнє насильство відбувається зовсім поруч.

Річ у тім, що предметом насильства може бути будь-що.

Річ у тім, що ти можеш врятувати чиєсь життя, якщо не залишишся осторонь.

Шановні батьки! Пропонуємо ознайомитись з інформацією, яка допоможе вам ознайомити своїх дітей з правилом "тут мене не торкайся". Розуміння різниці між пристойними і недоречними торканнями, а також між хорошими і поганими секретами надзвичайно важливе для убезпечення від сексуального розбещення. Краще запобігти ніж справлятися з наслідками і така розмова, без сумніву, є надзвичайно важливою.

25 листопада, у світі відзначають Міжнародний день боротьби з насильством над жінками. У цей день у нашому закладі було проведено заняття з вихованцями усіх підгруп "Ми проти насильства". Говорили про те, що кожен з нас має вибір: чинити насильство чи зупинити його, вдарити чи допомогти комусь піднятися. Дітки розмалювали кожен свою долоньку у знак того, що їхня рука не ображатиме інших.

Пам'ятка для батьків "НАСИЛЬСТВО НАД ДІТЬМИ"

Перспективний план роботи практичного психолога ДНЗ № 33 :

2019 - 2020 н. р.

ПОРАДИ БАТЬКАМ ЩОДО АДАПТАЦІЇ ДИТИНИ