Матеріально-технічне забезпечення

Навчальні та адміністративні приміщення закладу мають привабливий та естетичний вигляд. В групових приміщеннях створені необхідні умови для якісної життєдіяльності дітей. Групи естетично оформлені, затишні, впорядковані меблями відповідно до віку дітей, та гігієнічним та санітарним вимогам. Предметно - ігрове середовище сприяє всебічному розвиткові вихованців та вимогам програми. Ігрові зони обладнані в достатній кількості навчальним та ігровим матеріалом, який постійно поновлюється, змінюється і легко переноситься з одного куточка в інший.

Навчально-матеріальне забезпечення відповідає Закону України "Про дошкільну освіту", Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", затвердженого наказом МОН України від 11.09.2002 р. №509, Типового переліку обов'язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок у дошкільних навчальних закладах, Санітарному регламенту.

На початок кожного навчального року проводяться заходи щодо покращення матеріально-технічної бази закладу (річні звіти керівника).