Правила прийому

Онлайн посилання для здійснення електронної реєстрації дітей:

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює директор протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Для зарахування дитини до закладу дошкільної освіти №33 необхідні наступні документи:

1. Заява батьків або особи, яка їх замінює, на ім'я керівництва ЗДО.

2. Копія свідоцтва про народження дитини.

3. Медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

4. Реєстраційна картка про встановлення статусу щодо можливості зарахування в даний заклад, яка роздруковується з розділу "Статус заявки" за кодом, отриманим при реєстрації заявки, з персонального комп'ютера або безпосередньо у закладі освіти за наданим заявником кодом.

5. Копія документа, що підтверджує місце проживання дитини в місті Ужгороді.

6. Для пільгової категорії - документ, що свідчить про наявність пільг.

Рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради "Про електронну реєстрацію дітей у комунальні заклади дошкільної освіти та дошкільні відділення закладів загальної середньої освіти Ужгородської міської ради".